Welkom op de website van de Vereniging van Zeesportvissers uit Ter Heijde aan zee
De Vereniging van zeesportvissers Ter Heijde aan zee is opgericht op 21 augustus 1969 met als thuis basis café "De Sport".
Bij de oprichting bevatte het ledenbestand van de vereniging alleen bootvissers.
In 1979 is de vereniging gebruik gaan maken van de nieuwe thuis basis "de Viskeet" zoals het gebouw al snel genoemd werd.
Met een grote groep vissers is in 1986 gestart met een strandvis afdeling.
Op dit moment is het bootvissen niet meer wat het geweest is, maar er zijn nog ongeveer 150 mensen lid van onze schitterende vereniging.

~ Bij onze vereniging staat Gezelligheid weliswaar hoog in het vaandel, echter zee vissen is toch onze passie. ~

Agenda

December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Meer Agenda informatie.

Weer in Ter Heijde

Getij Ter Heijde

De getijden voor Ter Heijde aan zee (meetpunt op 3km). De voorspellingen zijn berekend door Rijkswaterstaat.
Zon16 Dec 03:40 08:45 14:19 21:30
Maa17 Dec 04:27 09:44 15:15 22:36
Din18 Dec 05:20 11:00 16:25 23:35
Woe19 Dec 06:40 12:06 17:24
Don20 Dec 00:30 09:05 12:55 18:05
Vri21 Dec 01:18 06:39 13:35 18:56
Zat22 Dec 01:58 07:19 14:19 19:36
Ga met muis over Getijde om de waterstand voor dat getijde zichtbaar te maken.
Meer Getijde informatie.

Uitslag Comp 09/12/2018

# Visser # cms G-vis # vis
1Rene Olsthoorn15063262
2Jaimy Posthumus11473547
3Willem Louman14093359
4Ed van Zanten10713845
5Jan Dibbets13873458
6John Duynisveld8913338
7Monhim el Amin10373045
8Ed van de Vegt8693137
9Koos van de Stap9673241
10Paul van Boheemen6882830
Meer Competitie uitslagen.

Stand Comp 09/12/2018

# Visser Totaal Afval Totaal - Afval
1Ed van Zanten15910950
2Jan Dibbets1085553
3Willem Louman883553
4Ed van de Vegt28022555
5Jaimy Posthumus17410668
6Rene Olsthoorn24817573
7Jan Groenewegen1386276
8Paul van Boheemen20210993
9Koos van der Stap1667195
10Kees Klerks27317598
Meer Competitie standen.

Aankondigingen