Welkom op de website van de Vereniging van Zeesportvissers uit Ter Heijde aan zee
De Vereniging van zeesportvissers Ter Heijde aan zee is opgericht op 21 augustus 1969 met als thuis basis café "De Sport".
Bij de oprichting bevatte het ledenbestand van de vereniging alleen bootvissers.
In 1979 is de vereniging gebruik gaan maken van de nieuwe thuis basis "de Viskeet" zoals het gebouw al snel genoemd werd.
Met een grote groep vissers is in 1986 gestart met een strandvis afdeling.
Op dit moment is het bootvissen niet meer wat het geweest is, maar er zijn nog ongeveer 150 mensen lid van onze schitterende vereniging.

~ Bij onze vereniging staat Gezelligheid weliswaar hoog in het vaandel, echter zee vissen is toch onze passie. ~

Agenda

November 2018
Z M D W D V Z
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Meer Agenda informatie.

Weer in Ter Heijde

Getij Ter Heijde

De getijden voor Ter Heijde aan zee (meetpunt op 3km). De voorspellingen zijn berekend door Rijkswaterstaat.
Don15 Nov 01:50 07:26 13:04 20:10
Vri16 Nov 03:10 08:35 15:55 21:26
Zat17 Nov 04:26 09:25 16:45 22:24
Zon18 Nov 05:14 10:45 17:46 23:46
Maa19 Nov 06:20 11:55 18:40
Din20 Nov 00:24 08:46 12:50 20:46
Woe21 Nov 01:10 09:24 13:26 18:34
Ga met muis over Getijde om de waterstand voor dat getijde zichtbaar te maken.
Meer Getijde informatie.

Uitslag Comp 04/11/2018

# Visser # cms G-vis # vis
1John Duynisveld5734621
2Ed van de Vegt2903512
3Arno Arkestein4333118
4Han van de Lek2232610
5Brian van de Ploeg3473115
6Willem Louman219329
7Jaimy Postumus2473110
8Ron Koppe201328
9Ed van Zanten191318
10Rene Olsthoorn174268
Meer Competitie uitslagen.

Stand Comp 04/11/2018

# Visser Totaal Afval Totaal - Afval
1Ed van Zanten15510946
2Ed van de Vegt27222547
3Jan Dibbets1035548
4Willem Louman853550
5Jan Groenewegen1246262
6Jaimy Posthumus17210666
7Rene Olsthoorn24717572
8Kees Klerks25417579
9Paul van Boheemen19210983
10Rob de Blois21312885
Meer Competitie standen.