Welkom op de website van de Vereniging van Zeesportvissers uit Ter Heijde aan zee
De Vereniging van zeesportvissers Ter Heijde aan zee is opgericht op 21 augustus 1969 met als thuis basis café "De Sport".
Bij de oprichting bevatte het ledenbestand van de vereniging alleen bootvissers.
In 1979 is de vereniging gebruik gaan maken van de nieuwe thuis basis "de Viskeet" zoals het gebouw al snel genoemd werd.
Met een grote groep vissers is in 1986 gestart met een strandvis afdeling.
Op dit moment is het bootvissen niet meer wat het geweest is, maar er zijn nog ongeveer 150 mensen lid van onze schitterende vereniging.

~ Bij onze vereniging staat Gezelligheid weliswaar hoog in het vaandel, echter zee vissen is toch onze passie. ~

Agenda

Januari 2017
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Meer Agenda informatie.

Weer in Ter Heijde

Getij Ter Heijde

De getijden voor Ter Heijde aan zee (meetpunt op 3km). De voorspellingen zijn berekend door Rijkswaterstaat.
Din17 Jan 02:05 05:55 10:59 06:10
Woe18 Jan 02:50 06:39 11:56 07:05
Don19 Jan 12:55 07:25 12:43 07:56
Vri20 Jan 02:00 08:15 01:44 08:44
Zat21 Jan 03:00 09:15 03:10 09:44
Zon22 Jan 04:05 10:24 04:45 11:26
Maa23 Jan 05:20 11:51 05:45
Ga met muis over Getijde om de waterstand voor dat getijde zichtbaar te maken.
Meer Getijde informatie.

Uitslag Comp 11-12-2016

# Visser # cms G-vis # vis
1Brian van de Ploeg3653416
2John Duijnisveld2804111
3Dion Putter250449
4Arnold Talmon233349
5Rob de Blois204289
6Martin van de Drift170317
7Willem Louman201319
8Rene Olsthoorn125445
9Joop van de Velde109354
10Arno Arkestein90274
Meer Competitie uitslagen.

Stand Comp 11-12-2016

# Visser Totaal Afval Totaal - Afval
1Bert Heukels12510124
2Brian van der Ploeg15411143
3Dion Putter22617056
4Rob de Blois1286365
5Ed van Zanten1336667
6Paul van Bohemen1355976
7Roel Kranenburg1335578
8Jan Dibbets1617091
9Jan Cornelissen1556293
10Koos van der Stap1707298
Meer Competitie standen.