Welkom op de website van de Vereniging van Zeesportvissers uit Ter Heijde aan zee
De Vereniging van zeesportvissers Ter Heijde aan zee is opgericht op 21 augustus 1969 met als thuis basis café "De Sport".
Bij de oprichting bevatte het ledenbestand van de vereniging alleen bootvissers.
In 1979 is de vereniging gebruik gaan maken van de nieuwe thuis basis "de Viskeet" zoals het gebouw al snel genoemd werd.
Met een grote groep vissers is in 1986 gestart met een strandvis afdeling.
Op dit moment is het bootvissen niet meer wat het geweest is, maar er zijn nog ongeveer 150 mensen lid van onze schitterende vereniging.

~ Bij onze vereniging staat Gezelligheid weliswaar hoog in het vaandel, echter zee vissen is toch onze passie. ~

Agenda

Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Meer Agenda informatie.

Weer in Ter Heijde

Getij Ter Heijde

De getijden voor Ter Heijde aan zee (meetpunt op 3km). De voorspellingen zijn berekend door Rijkswaterstaat.
Don18 Jan 03:39 08:49 15:55 23:00
Vri19 Jan 04:11 09:26 16:25 23:44
Zat20 Jan 04:45 09:55 17:01
Zon21 Jan 00:46 05:20 10:24 17:35
Maa22 Jan 01:26 05:49 11:10 18:08
Din23 Jan 02:05 06:29 11:44 18:56
Woe24 Jan 02:34 07:16 12:34 19:45
Ga met muis over Getijde om de waterstand voor dat getijde zichtbaar te maken.
Meer Getijde informatie.

Uitslag Comp 17/12/2017

# Visser # cms G-vis # vis
1Rene Olsthoorn3603215
2Ed van de Vegt3273213
3Arno Arkestein3133212
4Jan Dibbets2152610
5Joop Schildknegt224319
6Paul van Boheemen199308
7Ed van Zanten219319
8Joop van de Velde150316
9Rob de Blois196318
10Jan Groenewegen122305
Meer Competitie uitslagen.

Stand Comp 17/12/2017

# Visser Totaal Afval Totaal - Afval
1John Duijnisveld834736
2Rene Olsthoorn26422539
3Jan Dibbets834142
4Ed van Zanten16911950
5Paul van Boheemen1204872
6Joop van der Velde1285573
7Wim van Holstein24216676
8Rob de Blois1426577
9Willem Louman1446381
10Bert Kleijn21111794
Meer Competitie standen.